facebook tracking

Vill du också jobba i ett vinnande lag?

Scroll to content

Jobba på Notar

På Notar söker vi alltid efter de bästa och hungrigaste mäklarna. Notars varumärke bygger på lokala kontor och mäklare som är villiga att utvecklas. Vi söker lagspelare som kan och vill sporra varandra till framgång. Notar erbjuder dig goda möjligheter att utvecklas och även möjligheten att få driva ditt eget kontor.

Passar beskrivningen in på dig kan det vara du som blir vår nästa stjärnmäklare!

Företagskultur

Notars grundvärderingar är offensivitet, vilja och respekt. Hos oss är företagskulturen oerhört viktig och vi vill att du som medarbetare ska känna en sammanhållning och gemenskap. Genom att vi inte har några områdesrestriktioner och träffas måndadsvis på våra säljträningar skapar vi en familjekänsla. Vi hjälper varandra och dessutom har vi riktigt kul på jobbet. Tveka inte att bli en del av Notar-familjen!


Artillerigatan 42
114 45 Stockholm Vägbeskrivning info@notar.se

Annedal/Mariehäll

Bällstavägen 56
168 72 Bromma Vägbeskrivning mariehall@notar.se 08-564 351 02

Bromma/Spånga

Drottningholmsvägen 428
168 73 Bromma Vägbeskrivning bromma@notar.se 08-564 351 00

Enskede/Stureby

Dalens Allé 8
121 31 Enskededalen Vägbeskrivning enskede@notar.se 08-53330740

Farsta

Sköndalsvägen 81
128 66 Sköndal Vägbeskrivning farsta@notar.se 08-40029601

Gröndal

Gröndalsvägen 23
117 66 Stockholm Vägbeskrivning grondal@notar.se 08-6819980

Gärdet

Erik Dahlbergsgatan 28
115 32 Stockholm Vägbeskrivning gardet@notar.se 08-6661070

Hallsberg

Västra Storgatan 4
69430 Hallsberg Vägbeskrivning hallsberg@notar.se 0852-109 00

Hammarby Sjöstad

Hammarby Allé 54
120 61 Stockholm Vägbeskrivning sjostaden@notar.se 08-40021340

Haninge

Handenterminalen 2
136 40 Haninge Vägbeskrivning haninge@notar.se 08-7450940

Hornstull

Hornstulls Strand 1
117 39 Stockholm Vägbeskrivning hornstull@notar.se 08-52248050

Huddinge

Häradsvägen 31
141 43 Huddinge Vägbeskrivning huddinge@notar.se 08-7460700

Hägersten

Tellusborgsvägen 79 A
126 29 Hägersten Vägbeskrivning hagersten@notar.se 08-6450960

Järfälla

Kvarnplan 2
17721 Järfälla Vägbeskrivning jarfalla@notar.se 08-40028500

Järvastaden

Fridensborgsvägen 146
174 46 Sundbyberg Vägbeskrivning jarvastaden@notar.se 08-4703350

Kungsholmen

Hantverkargatan 34
112 21 Stockholm Vägbeskrivning kungsholmen@notar.se 08-54555400

Liljeholmen

Nybohovsbacken 24-26
117 61 Stockholm Vägbeskrivning liljeholmen@notar.se 08-6819980

Nacka

Gamla Värmdövägen 6
131 37 Nacka Vägbeskrivning nacka@notar.se 08-55360180

Norra Djurgårdsstaden

Jaktgatan 3
115 45 Stockholm Vägbeskrivning norradjurgarden@notar.se 08-6662061

Nyproduktion

Linnégatan 89A
115 23 Stockholm Vägbeskrivning 08-353880

Skarpnäck

Skarpnäcks Allé 72
128 33 Skarpnäck Vägbeskrivning skarpnack@notar.se 08-40020188

Sollentuna

Sollentunavägen 163C
191 47 Sollentuna Vägbeskrivning sollentuna@notar.se 08-6520101

Solna

Råsundavägen 118
169 50 Solna Vägbeskrivning solna@notar.se 08-4703350

Sundbyberg

Landsvägen 52
172 63 Sundbyberg Vägbeskrivning sundbyberg@notar.se 08-52248080

Södermalm

Folkungagatan 99
100 61 Stockholm Vägbeskrivning sodermalm@notar.se 08-55696600

Täby

Biblioteksgången 2
183 70 Täby Vägbeskrivning taby@notar.se 08-54473350

Uppsala

Brantingstorget 18
754 34 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@notar.se 018-4301050

Vasastan

Karlbergsvägen 23
113 27 Stockholm Vägbeskrivning vasastan@notar.se 08-52248040

Vällingby

Ångermannagatan 134
162 13 Vällingby Vägbeskrivning vallingby@notar.se 08-40022440

Västerås

Södra Ringvägen 2A
722 12 Västerås Vägbeskrivning vasteras@notar.se 021-129 100

Älvsjö

Götalandsvägen 223 A
125 45 Älvsjö Vägbeskrivning alvsjo@notar.se 08-56848790

Årsta

Sköntorpsvägen 1
120 38 Årsta Vägbeskrivning arsta@notar.se 08-58080790

Örebro

Nygatan 37
70211 Örebro Vägbeskrivning orebro@notar.se 019-609 07 00

Östermalm

Linnégatan 11
114 47 Stockholm Vägbeskrivning ostermalm@notar.se 08-54581500

Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor