Avdelning

Fastighetsmäklare

Connect

Denna sida syftar till att presentera för jobbsökande lite mer detaljerat hur är det att jobba på just denna avdelning.
Förklara hur era olika avdelningar fungerar, vad är det för personer som jobbar där, vad kan man vänta sig? Varför är det så roligt att jobba här? vad har man för karriärmöjligheter osv.
Målgruppen för denna sida är givetvis jobbsökande men även era anställda. Ge er anställda en platform att marknadsföra sin avdelning som en bra arbetsplats. Era bästa rekryteringar kommer troligen ske genom rekommendationer från era anställda.

Företagskultur

Notars grundvärderingar är offensivitet, vilja och respekt. Hos oss är företagskulturen oerhört viktig och vi vill att du som medarbetare ska känna en sammanhållning och gemenskap. Genom att vi inte har några områdesrestriktioner och träffas måndadsvis på våra säljträningar skapar vi en familjekänsla. Vi hjälper varandra och dessutom har vi riktigt kul på jobbet. Tveka inte att bli en del av Notar-familjen!


Artillerigatan 42
114 45 Stockholm Vägbeskrivning info@notar.se Se sida

Annedal/Mariehäll

Bällstavägen 56
168 72 Bromma Vägbeskrivning mariehall@notar.se 08-564 351 02 Se sida

Bromma/Spånga

Drottningholmsvägen 428
168 73 Bromma Vägbeskrivning bromma@notar.se 08-564 351 00 Se sida

Enskede/Stureby

Dalens Allé 8
121 31 Enskededalen Vägbeskrivning enskede@notar.se 08-53330740 Se sida

Farsta

Sköndalsvägen 81
128 66 Sköndal Vägbeskrivning farsta@notar.se 08-40029601 Se sida

Gröndal

Gröndalsvägen 23
117 66 Stockholm Vägbeskrivning grondal@notar.se 08-6819980 Se sida

Gärdet

Erik Dahlbergsgatan 28
115 32 Stockholm Vägbeskrivning gardet@notar.se 08-6661070 Se sida

Hallsberg

Västra Storgatan 4
69430 Hallsberg Vägbeskrivning hallsberg@notar.se 0852-109 00 Se sida

Hammarby Sjöstad

Hammarby Allé 54
120 61 Stockholm Vägbeskrivning sjostaden@notar.se 08-40021340 Se sida

Haninge

Handenterminalen 2
136 40 Haninge Vägbeskrivning haninge@notar.se 08-7450940 Se sida

Hornstull

Hornstulls Strand 1
117 39 Stockholm Vägbeskrivning hornstull@notar.se 08-52248050 Se sida

Huddinge

Häradsvägen 31
141 43 Huddinge Vägbeskrivning huddinge@notar.se 08-7460700 Se sida

Hägersten

Tellusborgsvägen 79 A
126 29 Hägersten Vägbeskrivning hagersten@notar.se 08-6450960 Se sida

Järfälla

Kvarnplan 2
17721 Järfälla Vägbeskrivning jarfalla@notar.se 08-40028500 Se sida

Järvastaden

Fridensborgsvägen 146
174 46 Sundbyberg Vägbeskrivning jarvastaden@notar.se 08-4703350 Se sida

Kungsholmen

Hantverkargatan 34
112 21 Stockholm Vägbeskrivning kungsholmen@notar.se 08-54555400 Se sida

Liljeholmen

Nybohovsbacken 24-26
117 61 Stockholm Vägbeskrivning liljeholmen@notar.se 08-6819980 Se sida

Nacka

Gamla Värmdövägen 6
131 37 Nacka Vägbeskrivning nacka@notar.se 08-55360180 Se sida

Norra Djurgårdsstaden

Jaktgatan 3
115 45 Stockholm Vägbeskrivning norradjurgarden@notar.se 08-6662061 Se sida

Nyproduktion

Linnégatan 89A
115 23 Stockholm Vägbeskrivning 08-353880 Se sida

Skarpnäck

Skarpnäcks Allé 72
128 33 Skarpnäck Vägbeskrivning skarpnack@notar.se 08-40020188 Se sida

Sollentuna

Sollentunavägen 163C
191 47 Sollentuna Vägbeskrivning sollentuna@notar.se 08-6520101 Se sida

Solna

Råsundavägen 118
169 50 Solna Vägbeskrivning solna@notar.se 08-4703350 Se sida

Sundbyberg

Landsvägen 52
172 63 Sundbyberg Vägbeskrivning sundbyberg@notar.se 08-52248080 Se sida

Södermalm

Folkungagatan 99
100 61 Stockholm Vägbeskrivning sodermalm@notar.se 08-55696600 Se sida

Täby

Biblioteksgången 2
183 70 Täby Vägbeskrivning taby@notar.se 08-54473350 Se sida

Uppsala

Brantingstorget 18
754 34 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@notar.se 018-4301050 Se sida

Vasastan

Karlbergsvägen 23
113 27 Stockholm Vägbeskrivning vasastan@notar.se 08-52248040 Se sida

Vällingby

Ångermannagatan 134
162 13 Vällingby Vägbeskrivning vallingby@notar.se 08-40022440 Se sida

Västerås

Södra Ringvägen 2A
722 12 Västerås Vägbeskrivning vasteras@notar.se 021-129 100 Se sida

Årsta

Sköntorpsvägen 1
120 38 Årsta Vägbeskrivning arsta@notar.se 08-58080790 Se sida

Älvsjö

Götalandsvägen 223 A
125 45 Älvsjö Vägbeskrivning alvsjo@notar.se 08-56848790 Se sida

Örebro

Nygatan 37
70211 Örebro Vägbeskrivning orebro@notar.se 019-609 07 00 Se sida

Östermalm

Linnégatan 11
114 47 Stockholm Vägbeskrivning ostermalm@notar.se 08-54581500 Se sida

Teamtailor

Karriärsida från Teamtailor