Scroll to content

Artillerigatan 42
114 45 Stockholm Vägbeskrivning info@notar.se View page

Annedal/Mariehäll

Bällstavägen 56
168 72 Bromma Vägbeskrivning mariehall@notar.se 08-564 351 02 View page

Bromma/Spånga

Drottningholmsvägen 428
168 73 Bromma Vägbeskrivning bromma@notar.se 08-564 351 00 View page

Enskede/Stureby

Dalens Allé 8
121 31 Enskededalen Vägbeskrivning enskede@notar.se 08-53330740 View page

Farsta

Sköndalsvägen 81
128 66 Sköndal Vägbeskrivning farsta@notar.se 08-40029601 View page

Gröndal

Gröndalsvägen 23
117 66 Stockholm Vägbeskrivning grondal@notar.se 08-6819980 View page

Gärdet

Erik Dahlbergsgatan 28
115 32 Stockholm Vägbeskrivning gardet@notar.se 08-6661070 View page

Hallsberg

Västra Storgatan 4
69430 Hallsberg Vägbeskrivning hallsberg@notar.se 0852-109 00 View page

Hammarby Sjöstad

Hammarby Allé 54
120 61 Stockholm Vägbeskrivning sjostaden@notar.se 08-40021340 View page

Haninge

Handenterminalen 2
136 40 Haninge Vägbeskrivning haninge@notar.se 08-7450940 View page

Hornstull

Hornstulls Strand 1
117 39 Stockholm Vägbeskrivning hornstull@notar.se 08-52248050 View page

Huddinge

Häradsvägen 31
141 43 Huddinge Vägbeskrivning huddinge@notar.se 08-7460700 View page

Hägersten

Tellusborgsvägen 79 A
126 29 Hägersten Vägbeskrivning hagersten@notar.se 08-6450960 View page

Järfälla

Kvarnplan 2
17721 Järfälla Vägbeskrivning jarfalla@notar.se 08-40028500 View page

Järvastaden

Fridensborgsvägen 146
174 46 Sundbyberg Vägbeskrivning jarvastaden@notar.se 08-4703350 View page

Kungsholmen

Hantverkargatan 34
112 21 Stockholm Vägbeskrivning kungsholmen@notar.se 08-54555400 View page

Liljeholmen

Nybohovsbacken 24-26
117 61 Stockholm Vägbeskrivning liljeholmen@notar.se 08-6819980 View page

Nacka

Gamla Värmdövägen 6
131 37 Nacka Vägbeskrivning nacka@notar.se 08-55360180 View page

Norra Djurgårdsstaden

Jaktgatan 3
115 45 Stockholm Vägbeskrivning norradjurgarden@notar.se 08-6662061 View page

Nyproduktion

Linnégatan 89A
115 23 Stockholm Vägbeskrivning 08-353880 View page

Skarpnäck

Skarpnäcks Allé 72
128 33 Skarpnäck Vägbeskrivning skarpnack@notar.se 08-40020188 View page

Sollentuna

Sollentunavägen 163C
191 47 Sollentuna Vägbeskrivning sollentuna@notar.se 08-6520101 View page

Solna

Råsundavägen 118
169 50 Solna Vägbeskrivning solna@notar.se 08-4703350 View page

Sundbyberg

Landsvägen 52
172 63 Sundbyberg Vägbeskrivning sundbyberg@notar.se 08-52248080 View page

Södermalm

Folkungagatan 99
100 61 Stockholm Vägbeskrivning sodermalm@notar.se 08-55696600 View page

Täby

Biblioteksgången 2
183 70 Täby Vägbeskrivning taby@notar.se 08-54473350 View page

Uppsala

Brantingstorget 18
754 34 Uppsala Vägbeskrivning uppsala@notar.se 018-4301050 View page

Vasastan

Karlbergsvägen 23
113 27 Stockholm Vägbeskrivning vasastan@notar.se 08-52248040 View page

Vällingby

Ångermannagatan 134
162 13 Vällingby Vägbeskrivning vallingby@notar.se 08-40022440 View page

Västerås

Södra Ringvägen 2A
722 12 Västerås Vägbeskrivning vasteras@notar.se 021-129 100 View page

Årsta

Sköntorpsvägen 1
120 38 Årsta Vägbeskrivning arsta@notar.se 08-58080790 View page

Älvsjö

Götalandsvägen 223 A
125 45 Älvsjö Vägbeskrivning alvsjo@notar.se 08-56848790 View page

Örebro

Nygatan 37
70211 Örebro Vägbeskrivning orebro@notar.se 019-609 07 00 View page

Östermalm

Linnégatan 11
114 47 Stockholm Vägbeskrivning ostermalm@notar.se 08-54581500 View page

Företagskultur

Notars grundvärderingar är offensivitet, vilja och respekt. Hos oss är företagskulturen oerhört viktig och vi vill att du som medarbetare ska känna en sammanhållning och gemenskap. Genom att vi inte har några områdesrestriktioner och träffas måndadsvis på våra säljträningar skapar vi en familjekänsla. Vi hjälper varandra och dessutom har vi riktigt kul på jobbet. Tveka inte att bli en del av Notar-familjen!


Teamtailor

Rekryteringsverktyg från Teamtailor